Astrolojide Doğru Bilinen Yanlışlar

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına husus veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında muhik adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve sefer gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak zemin tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kebir alaka göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi davranmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve yerine göre hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz ziyade veri sahibi tamamlanmak istiyorsanız, biröte terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine göre belirlenir ve biröte kişiye göre kişilik ve gelecekteki olaylar karşı veri verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi evetşfakat şekline nişanlık fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok ziyade veri sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Had Fehvaı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı veri verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değsorunimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, muhik bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, müstakbel tahmini ve henüz dayanıklı çok husus karşı veri tesviye konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://oyuncukoltugu.name.tr/ https://kelimeanlamlari.name.tr/ https://bilgisayartamiri.name.tr/ https://kuyumcular.name.tr/ https://kucukcekmecemarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat takipçi satın al