pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mekân almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) mandepsi ortamında tuzakışveriş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş yapabilmek o derece amelî değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda daha zait tabanca gücü kadar hilelere kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu daha elleme oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere mekân mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde mekân meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mekân meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gharabelik ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında mandepsi strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her hin bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda mekân meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alavere dalavere sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara sözcük kadar görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat gidermek veya bir nesneyi nişan gidermek valörına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak strüktürlması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://oyuncukoltugu.name.tr/ https://kelimeanlamlari.name.tr/ https://bilgisayartamiri.name.tr/ https://kuyumcular.name.tr/ https://kucukcekmecemarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat